Info odnośnie turnieju:
Sobota:
15:00 wręczenie nagród za letnią ligę
15:30 losowanie turnieju
15:30-16:00 rozgrzewki
16:00-?? gry :)

w niedzielę od 15:00 mecze półfinałowe i finałowe oraz gry podwójne.

Niestety nie mogę podać dokładnych godzin dla poszczególnych osób, ponieważ losowanie odbędzie się na miejscu i od razu z automatu powstanie plan gier. Od razu je wydrukuję i powieszę na tablicy do wglądu. Może się zdarzyć, że ktoś na kort wejdzie dopiero np. ok. 18., jednak w międzyczasie będzie można zjeść / napić się / pokibicować innym :)

Z racji tego, że gramy super-tiebreaki, niektóre mecze mogą trwać 15-20 minut a niektóre 30-40, więc ciężko przewidzieć ile wszystko potrwa. Ale liczymy na miłą atmosferę, a szczęśliwi czasu nie liczą :)

Przypominam, gramy do dwóch wygranych STB, także do zagrania jest miniumum 4-6 STB w fazie grupowej, plus ewentualnie drugie tyle dla półfinalistów.

U panów są 4 grupy po 3 zawodników (awansuje najlepszy z grupy), u Pań 3 grupy po 3 (awansuje najlepsza z grupy + najlepsza z 2. miejsca, także każdy punkcik jest ważny!)

Prosilibyśmy o uiszczenie wpisowego 50zł (ligowcy) lub 60zł (pozostali) na początku wizyty w Klubie. W ramach składki jest granie, piłki, poczęstunek, nagrody.

W sobotę do 18. będą zapisy na niedzielne gry podwójne.

My jako Klub coś kupimy do jedzenia i picia, ale jak ktoś przyniesie to się nie obrazimy :)

W razie pytań proszę o telefon 665912554 (Ksawery Zaborski).

Przedsmak CTW4