Już wszystko wiemy! Po rozegraniu łącznie ponad 300 spotkań (!) podczas dwóch edycji, poznaliśmy najlepszych graczy poszczególnych lig w sezonie zimowym 2017/2018.
 
Niezależnie jednak od pozycji zajętych w swoich ligach jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich naszych uczestników, którzy dzielnie, przez blisko pół roku rywalizowali na korcie zarówno z przeciwnikami jak i własnymi słabościami, brawo!
 
Dla debiutantów była to świetna okazja do poznania nowych tenisowych kolegów, a dla naszych stałych bywalców kolejna dawka emocji związanych z tenisową rywalizacją. Cieszymy się, że mogliśmy Wam towarzyszyć w tych zmaganiach, upamiętniając wiele starć na zdjęciach:)
 
Czołówki lig prezentują się następująco:
 
I liga:
1. Jan Wilk
2. Ksawery Zaborski
3. Marek Duszyński
 
II liga:
1. Grzegorz Padło
2. Artur Słania
3. Mariusz Kuźma
 
III liga:
1. Michał Jędrejek
2. Tomasz Górecki
3. Sławomir Tatarczak
 
IV liga:
1. Piotr Przysucha
2. Krzysztof Tomasiak
3. Maciej Zubala
 
V liga:
1. Arkadiusz Bernat
2. Bartosz Pietrzyk
3. Kamil Szymanek
 
Pełne tabele i wyniki dostępne sąw zakładce Liga Zima 2017/2018.
 
Uhonorowanie Waszych zmagań nastąpi 12 maja (sobota) o 15:00 podczas Zostaw auto, weź rakietę! – Grill, turniej i wręczenie nagród (także na facebooku) – podsumowaniu sezonu zimowego i inauguracji sezonu letniego, konieczność obowiązkowa!!;)
 
Jednocześnie informujemy, że powoli kończymy ustalać składy na edycję letnią i już za kilka dni będzie można umawiać spotkania, wszystkich zainteresowanych poinformujemy bezpośrednio:)
 
Jeszcze raz wielkie gratulacje i podziękowania, widzimy się 12 maja!!
ALA_4409