W poprzedni weekend (21.03.15) odbył się szósty, ostatni przed MASTERS turniej dla dzieci.

Startowało dziesięcioro dzieci, a tym razem wygrał Jaś Trojanowski, dla którego było to już drugie zwycięstwo w sześciu turniejach. Dzięki wysokiej formie we wszystkich turniejach, Jasio uplasował się na czołowej lokacie w punktacji generalnej całego cyklu, gratulujemy!

Jaś w finale pokonał Stasia Skotarczaka 11/9, a w półfinale Lenę Klinkiewicz 10/7. W drugim półfinale Stasio Skotarczak okazał się lepszy od swojego kolegi Piotrka Namięty (10/8).

Półfinaliści sobotniego turnieju ponownie potwierdzili swoją wysoką dyspozycję i tym samym umocnili się na pozycjach 2-4 w klasyfikacji generalnej, również wielkie gratulacje!

Poniżej przedstawiamy tabelę na zakończenie cyklu. Osoby zaznaczone na żółto to osoby, które zakwalifikowały się do turnieju dla najlepszej 9-tki cyklu – turnieju MASTERS. Odbędzie się on 25 kwietnia 2015, a więcej informacji uzyskać można u trenera Przemka Jakubiaka.

Zapraszamy również do obejrzenia galerii zdjęć z turnieju:)