W ciepłe, sierpniowe już popołudnie, spotkaliśmy się w Klubie, by po raz kolejny wykorzystać tenis w celu wspólnej integracji :)

Przy okazji podsumowania I edycji ligi (notka tutaj) rozegraliśmy Grill Open – turniej dla Ligowców i Przyjaciół Klubu. Oczywiście jak sama nazwa wskazuje, nie mogło zabraknąć grillowania, a o wyborne nastroje zadbali także nasi partnerzy – Manufaktura Wina oraz Perła ;)

Spośród grających rozlosowaliśmy pary, które jako drużyny rywalizowały o specjalnie na tę okazję przygotowane medale. I choć turniej miał charakter towarzyski, to emocji na korcie zdecydowanie nie brakowało. Na szczęście w 99% były one pozytywne :) Ostatecznie, po rozegraniu 6 meczów deblowych i 12 singlowych (w formule do 10-ciu punktów), najlepsza okazała się para Tomasz Wierzchowski / Mariusz Kuźma, gratulujemy! W bezpośrednim starciu o 1. miejsce pokonali oni pary Norbert Dworak / Piotr Rejmer oraz Jakub Gozdur / Bruno Kowalik.

Po rozdaniu nagród i zjedzeniu grilla nadszedł czas na dalszą integrację… ale o tym pisać nie będziemy, musicie się kiedyś sami przekonać!

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy przybyłym osobom za obecność i dobrą zabawę oraz partnerom, którzy uatrakcyjnili spotkanie.

II edycja ligi już trwa (link), życzymy powodzenia!

Na zdjęciu poniżej nagrody i prawie wszyscy goście, a link do obszernej galerii podajemy tutaj.

profilowe1

profilowe2