W miniony weekend odbył się Grill Open – taka nasza inicjatywa skierowana w kierunku Klubowiczów, mająca na celu integrację poprzez tenis i “jedzenie” :) Odbyło się ono pod hasłem żegnamy lato, witamy zimę – i faktycznie, akurat tego dnia pogoda nieco się popsuła, co jednak nie przeszkodziło nam w spędzeniu miło czasu na korcie, przy aromatach kiełbaski z grilla.

Na nasze zaproszenie odpowiedziało sporo osób, ponad 30! Frekwencja byłaby jeszcze wyższa, gdyby nie trefny dla niektórych termin. I tak zatem rozegraliśmy turniej tenisowy, w którym udział wzięło 13 par. Turniej przybrał formę Davis Cup’a, gdyż do rozegrania był mecz deblowy oraz dwa singlowe. I choć nasze spotkanie miało mieć formę zabawową (udział brali także nasi wyczynowcy, grając np. słabszą ręką), to emocji na korcie nie brakowało. Ostatecznie, najlepszą parą okazali się Jan Wilk i Marcin Brewczak, gratulacje! Przypomijmy jeszcze, że wszystkie pary były losowane… W nagrodę chłopaki odebrali po pucharze “Grill Open”, a dla finalistów mieliśmy srebrną platerę… (powędrowała ona do Artura Słani i Maćka Zubali;)

Po emocjach tenisowych przyszedł czas na biesiadę przy stole, a z czasem nawet na tańce i hulańce! Tę część imprezy otulimy jednak nutką tajemnoczości… dodamy tylko, że ostatni goście opuszczali nas nad rankiem… Kto chciałby się dowiedzieć, co dzieje się w LKT po godzinach urzędowania – zapraszamy na kolejne tego typu spotkania!;)

Jeszcze raz dziękujemy za przybycie i miłą zabawę, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć :)

miniatura