W dniach 15-17 czerwca 2018 rozegraliśy dziesiąte, jubileuszowe Mistrzostwa Lublina w tenisie! Powstało aż 11 kategorii, w tym 7 singlowych oraz 4 w ramch gry podwójnej. Frekwencja oraz pogoda zdecydowanie dopisały! Był pyszny tort, gorące kiełbaski, zimne drinki i mnóstwo sportowych emocji!

W kategorii OPEN udział wzięło 16 zawodników. Triumfował Damian Chabrowski, który w finale pokonał Kamila Dawida, gratulujemy! Na niższych stopniach podium stanęli Bartosz Budzyński i Mikołaj Cięszczyk, również gratulujemy.

W kategorii 40+ wystartowało 14 graczy, a najlepszym okazał się Aleksander Michałowski. Słynny „wujek” w finale pokonał Marka Czubarę, a podium zamknęli Andrzej Jachim i Artur Słania.

Nie tak licznie, lecz bardzo mocno obsadzona była kategoria 50+. W finale triumfował Andrzej Jagiełło, pokonując po bardzo zaciętym meczu Bogusława Klimkiewicza. Podium uzupełnili Robert Gański oraz Robert Bicki.

W najstarszej kategorii czworo uczestników rozegrało mecze każdy z każdym, a najlepszy okazał się Zbigniew Kowalski, gratulacje! Wyprzedził on Marka Maja, Jacka Uziaka oraz Bohdana Dobrzańskiego.

W kategorii do 18 lat, spośród 9-ciu graczy zwyciężył Oleksandr Bortnik, gratulujemy! W finale pokonał on Bruna Kowalika, zaś trzecie miejsce zajęli Paweł Mirosz oraz Marek Duszyński.

Wśród pań najlepsza okazała się Agata Głuchowska, która w drodze do ostatecznego triumfu pokonała Aleksandrę Kruk, Marię Stryukovą oraz Karolinę Kątską, gratulujemy!

Wśród pań 40+ triumfowała Urszula Zwolak, która pokonała Jadwigę Tęczę oraz Marię Kamińską, brawo!

Rozegraliśmy także 4 kategorie gry podwójnej: mikst, debel open, debel 40+ oraz kobiety open.

Najlepszą parą mikstową została para Kamil Dawid, Aleksandra Baduchowska, pokonując w finale parę Bartosz Budzyński / Iwona Kajak.

Kamil Dawid triumfował także w kategorii open, gdzie wraz z Bartoszem Budzyńskim w finale pokonali parę Aleksander Michałowski / Jarosław Dobosz.

W starszej kategorii zwyciężyła para Bogusław Klimkiewicz / Robert Bicki, którzy w finale zwyciężyli parę Grzegorz Wójtowicz / Marek Maj.

Najlepszą parą deblową wśród pań okazały się Magdalena Gorostiza / Jadwiga Tęcza, gratulujemy!

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie, a także naszym gościom, którzy licznie dopingowali swoich przyjaciół.