W dniach 30.05-02.06 na naszym obiekcie rozegrane zostały XL Mistrzostwa Polski Adwokatów w tenisie. Turniej odbywał się pod patronatem Naczelnej Rady Adwokackiej oraz Okręgowej Rady Adwokackiej w Lublinie.  Gościliśmy zawodników z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Gdańska, Łodzi, Bydgoszczy, Katowic, Bielska-Białej, Siedlec i Lublina. W ramach jubileuszowej, 40. edycji, na uczestników oprócz emocji sportowych czekał także szereg dodatkowych atrakcji.

Piękna słoneczna pogoda pozwoliła rozegrać niemal cały turniej na świeżym powietrzu. W tych gorących warunkach świetnie sprawdził się nasz mobilny bar, z którego uczestnicy czerpali orzeźwienie w postaci owocowych drinków serwowanych na miejscu. Pomimo wysokiej temperatury zawodnicy wykazali się ogromną sprawnością i z podziwem przyglądaliśmy się początkowej fazie turnieju.

W ciągu pierwszego dnia rozegraliśmy znaczną część spotkań fazy grupowej w poszczególnych kategoriach. Wieczorem, przy wsparciu Restauracji Siedem Życzeń, uczestnicy raczyli się potrawami z grilla słuchając występu młodych muzyków z Lublina, którzy zaprezentowali standardy muzyki rock i pop. Miła atmosfera sprzyjała integracji i regeneracji przed kolejnym dniem pełnym sportowych emocji.

W piątek oprócz kontynuowanych spotkań singlowych ruszyły gry podwójne. Żar z nieba łagodził serwowany chłodnik idealnie komponujący się z piknikową atmosferą zawodów. W promieniach słońca przyglądaliśmy się kolejnym zmaganiom naszych uczestników, którzy walczyli o wejście do sobotniej fazy finałowej. W piątkowy wieczór uczestnicy Mistrzostw spotkali się na tarasie widokowym, na 11. piętrze hotelu Victoria. Podczas uroczystej kolacji odbyła się degustacja win oraz zabawa winiarska Wine Casino – wciągająca gra w towarzystwie wina, pobudzająca wszystkie zmysły, pokazująca jak wiele można czerpać radości z degustacji tego trunku. A wszystko to przy urokliwym ciepłym głosie Ewy Szlachcic i dźwiękach gitary Piotra Bogutyna, którzy zaprezentowali nam utwory w klimacie smooth jazz i pop. Ten wieczór z pewnością zapamiętamy na długo.

Wspomnieniami chętnie wracać będziemy także do finałowego dnia imprezy. I choć o poranku powitały nas burze, to turniej udało się sprawnie doprowadzić do końca na kortach krytych. W rozegranych meczach finałowych byliśmy świadkami wielu emocjonujących zwrotów akcji i wspaniałych zagrań, co raz nagradzanych gromkimi brawami kibiców.

Ceremonia wręczenia nagród odbyła się przy pięknej słonecznej pogodzie. Z okazji jubileuszowej edycji Mistrzostw przygotowane zostały medale, specjalnie wykonane na tę okazję, ze szkła barwionego oraz wyjątkowe piękne stalowe statuetki. Wierzymy, że zarówno statuetki jak i pamiątkowe medale będą stanowić wyjątkowo cenną ozdobę biur naszych finalistów. Oprócz trofeów za osiągnięcia w poszczególnych kategoriach, organizatorzy uhonorowali szczególną nagrodą dwóch wyjątkowych uczestników. Mowa o Antonim Zakrzewskim oraz Wiktorze Kołakowskim, którzy – proszę sobie wyobrazić – uczestniczyli w każdej z 40. dotychczas rozegranych edycji turnieju, brawo za wytrwałość, siły i energię!

Po wręczeniu nagród i wspólnych zdjęciach nasi uczestnicy już mogli szykować się na ostatnią atrakcję Mistrzostw – Noc Kultury. Świetnie się złożyło, że owa impreza zgrała się w czasie z Mistrzostwami. Magiczny Lublin, Miasto Inspiracji w tę noc prezentuje się co roku niezwykle urokliwie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za przybycie i zgotowane emocje. Dziękujemy także partnerom wydarzenia:

MiW Design
Willa Win
Olimp Trofea
MojitoBar
Ambaras
Body Chief

http://www.adwokatura.pl/integracja/xl-mistrzostwa-polski-adwokatow-w-tenisie-zakonczone/

http://www.ora.lublin.pl/strona,xl-mistrzostwa-adwokatury-w-tenisie-ziemnym-relacja-i-wyniki

https://www.facebook.com/AdwokaturaLublin/

WYNIKI.

GALERIA ZDJĘĆ.

profilowe