Czas zacząć letnie rozgrywki ligowe!

Letnia odsłona ruszyła z kopyta, gdyż w pierwszych dwóch tygodniach rozegranych zostało 29 spotkań. Ta edycja ligi jest kolejną rekordową. Swój udział zadeklarowało blisko 80 zawodników!

W pierwszej lidze liderem jest wracający po kontuzji do gry Ksawery Zaborski, a drugie miejsce, również z jednym zwycięstwem, zajmuje Dominik Ruta.

W II lidze najaktywniejszy jest Jacek Bury, który w 3 meczach odniósł jedną porażkę. Pokonał go zajmujący drugie miejsce Miłosz Barański. Debiut zaliczyła kolejna reprezentantka płci pięknej w naszych rozgrywkach, Kinga Poduch.

III liga to dopiero jedno spotkanie, w którym Michał Hałas po supertiebreaku pokonał Artura Tymoszuka.

Najaktywniejsza okazuje się dotychczas liga IV. Bez straty seta w dwóch meczach jest Bruno Kowalik, a po 3 spotkania rozegrali już Piotr Rejmer i Kuba Domaradzki.
Świetny przykład dla innych ligowców 🙂

Liderem ligi V z dwoma zwycięstwami jest Tomasz Kępa, a po jednej wygranej 2:0 mają Michał Kuzioła i Andrzej Górecki. Dwa spotkania ze zmiennym szczęściem rozegrał Filip Gustaw, a bez zwycięstwa pozostaje Łukasz Widarski.

Trzy mecze zagrali w pierwszych dwóch tygodniach zawodnicy ligi VI. Łukasz Śledzicki pokonał Pawła Słonczewskiego, Marcin Dobrowolski drop-shotami zamęczył Andrzeja Momota, a stosunkiem 10:4 w decydującej rozgrywce, wracający po kontuzji Daniel Skiba zwyciężył Roberta Skuzę.

Najwięcej debiutantów zaczęło swoje zmagania w lidze LKT od poziomu VII. Andrzej Maron, Piotr Dziwisz, Tomasz Dzięcioł i Kinga Iwanek-Mazur już zdążyli zagrać premierowe mecze. Liderem ligi z dwoma zwycięstwami na koncie jest Piotr Skubis.

Przypominamy, że ta edycja trwa do połowy lipca. Meczów do rozegrania sporo, a czasu wbrew pozorom niewiele. W umawianiu meczów pomagają pracownicy biura, facebookowa strona Ligowcy LKT, a numery telefonu do wszystkich zawodników oraz dokładne wyniki dostępne w zakładce LIGA LATO.

Na zdjęciu poniżej Kamil Szymanek i Ksawery Zaborski.