Lato w pełni, więc i nasza letnia edycja ligi także! W ciągu minionych dwóch tygodni rozegraliście blisko 50 spotkań, brawo!

Nowością są rozgrywki ligowe pań, którym także poświęcimy akapit, a Wy możecie zobaczyć kilka zdjęć w poniższej galerii.

Zaczniemy jednak od VII ligi mężczyzn, gdzie liderem jest Michał Madej, który debiutuje w naszych rozgrywkach i trzeba przyznać, że debiut jest udany! Michał wygrał póki co 2 spotkania i wyprzedza Roberta Skuzę, Monikę Kargul oraz swojego tatę Jacka:) Na swój pierwszy mecz wciąż czekają Marek Smoliński oraz Ryszard Grudzień.

W VI lidze jak burza idzie Tomasz Sowiński, który w trzech swoich spotkaniach nie stracił jeszcze seta, oby tak dalej! Wyprzedza on Marcina Rypinę, Iliana Abutbula oraz Bartka Sokołowskiego. Bez punktów póki co pozostają Marcin Dobrowolski i Eryk Torój, którzy nie rozegrali jeszcze swoich spotkań.

Zdecydowanym liderem V ligi jest Arkadiusz Bernat, który w zwyczaju już ma umawiać swoje mecze możliwie szybko. To zdaje się być dobrą taktyką, bo z kompletem 5 zwycięstw wyprzedza Jakuba Domaradzkiego i Tomasza Zaborowskiego.

Aż 12 spotkań rozegrali już gracze z IV ligi, a na tym etapie liderem jest Piotr Przysucha (26pkt), zaraz za nim znajduje się Kamil Szymanek (23pkt), a podium póki co zamyka Lech Jarosław (6pkt).

Liderem III ligi jest Cezary Jarocki, który swoje 2 pierwsze spotkania wygrał dość pewnie. Dzięki temu prowadzi on z dorobkiem 10pkt, wyprzedzając Karola Warsza (7pkt), który powrócił do rozgrywek ligowych po długiej przerwie i musi powoli odbudowywać swoją pozycję w rozgrywkach.

Nieco “ociągają” się drugoligowcy, gdyż rozegrano dopiero 2 spotkania. W obydwóch udział brał Wojtek Jańczak, który dzięki wygranym znajduje się na 1. miejscu. Obyśmy za 2 tygodnie mogli napisać więcej!

Po rozegranych 7 spotkaniach w I lidze mamy już pierwsze niespodzianki. Łukasz Kazaren po świetnym meczu pokonał Marka Czubarę, a także Artura Słanię (obydwa mecze w stosunku 2:0), co daje Łukaszowi prowadzenie, brawo! I choć zaliczka jest to solidna, to w grze wciąż jest jeszcze każdy. Jesteśmy bardzo ciekawi nadchodzących rozstrzygnięć, o których napiszemy w przyszłym raporcie:)

Zostaje jeszcze kwestia Ligi Kobiet. Póki co odbyły się 2 mecze (oraz jeden jeszcze niedokończony) i już na samym początku byliśmy świadkami wielu emocji. Aleksandra Kruk po trzysetowym pojedynku pokonała Jadwigę Tęczę (7/6(5) 1/6 6/4), gratulacje! W drugim meczu Monika Kargul (tak tak, Monika gra zarówno z kobietami jak i mężczyznami!) pokonała Edytę Łukasik 6/1 6/2. Warto dodać, że w rozgrywkach bierze udział 9 pań, które swoje mecze powinny rozegrać do końca września, powodzenia!

Dokładne wyniki możecie śledzić w systemie on-line w rozwijanej zakładce LIGA u góry strony.

Powodzenia w dalszych spotkaniach i zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z minionych 2 tygodni!

Galeria zdjęć.

profilowe