Urodzaj na mecze trwa, gdyż tym razem rozegrano 17 spotkań.

Co ciekawe, trzy były dokończeniem rozpoczętej wcześniej rywalizacji. Jakimi wynikami się zakończyły? Zobaczmy:

• Śledzicki – Kargul – 6/4 6/4 – Monice niewiele zabrakło do pokonania Łukasza. Z pewnością będzie chciała się jeszcze kiedyś zrewanżować!
  • Słonczewski – Momot – 6/3 6/7(4) 6:10  – Paweł już witał się z gąską w drugim secie, ale brak ogrania zemścił się w supertiebraku.
  • Skubis – Górecki – 1/6 2/6 – Kolejny rywal pokonany. Kto zatrzyma Andrzeja?
  • Jaworski – Słania – 7/5 (4) 6/2 – Wspaniały mecz Jacka. Artur wyraźnie głową był już w korytarzu deblowym na sobotnim. CTSie.
  • Suchorukow – Kuźma – 6/3 6/2 – II ligą rządzi Uniwersytet Medyczny!
  • Kopera – Śledzicki – 3/6 1/6 – Czekamy, aż Jacek przełoży formę z treningów na mecze ligowe. Jak wszyscy wiemy, nie jest to łatwa sztuka.
  • Olejnik – Tatarczak 6/3 6/2 – Mecz środka tabeli dla Szczepana.
  • Sokołowski – Domaradzki – 6/2 7/6(5)  – Po słabym początku, Krzysiek zalicza progres formy. Bezpośredni awans Kuby zagrożony.
  • Komarzeniec – Hanaka – 2/6 1/6 – Pewne zwycięstwo Tomka, który awansuje na 2. miejsce!
  • Dzioch – Jeleniewski – 0/6 2/6 – Irek goni Piotra Przysuchę. Michał wciąż bez zwycięstwa.
  • Zubala – Kuzioła – 0/6 1/6 – Zaskakujące rozstrzygnięcie. Tak gładkiego pierwszego zwycięstwa nawet sam Michał się nie spodziewał 😉
  • Jędrejek – Nesterak – 2/6 2/6 – Wiktor jest klasą samą dla siebie. Mecz z Tomkiem Fonderskim zapowiada się fascynująco.
  • Drąg – Duszyński – 6/1 6/0 – Szósty mecz, pierwsze zwycięstwo. I to jakie!!
  • Jańczak – Jaworski – 5/7 2/6 – Kolejny raz doskonały występ Jacka. Udany rewanż za CTS.
  • Momot – Stręk – 6/1 6/2 – Udany powrót Jarka na kort! Wojtek z kolei jeszcze bez zwycięstwa… L
  • Kargul – Dzięcioł – 7/5 4/6 6/3 – Mecz dokończony od 2:2 w trzecim secie. Monika dobrą formę dokumentuje zwycięstwem!
  • Przysucha – Służalec – 6/2 6/7(3) 5/7 – Mecz dokończony od 2:3 w trzecim secie. Duże emocje i zwycięstwo Karoliny.
  • Sowiński – Abutbul – 3/6 6/2 4/6 – Mecz dokończony od 2:4 w trzecim secie. Tomek nie zdołał odrobić strat.

Przypominamy, że obecna edycja ligi trwa do końca kwietnia, więc czasu wbrew pozorom nie zostało zbyt wiele. Jak zwykle, wszystkie wyniki możecie śledzić na stronie: https://www.tenislublin.pl/liga-zima-20182019/.

W umawianiu spotkań pomaga facebookowa grupa ligowcy LKT oraz jak zawsze skłonni do pomocy pracownicy biurowi.

Na zdjęciu poniżej Monika Kargul i Tomasz Dzięcioł.