Liga trwa pełną parą. Kolejne mecze za nami, a do zakończenia rozgrywek pozostał niemal równo miesiąc. Zachęcamy zatem do aktywnego umawiania spotkań. Tymczasem zobaczmy, jak ligowe zmagania wyglądały w minionym tygodniu.

VII Liga B :

Zmagania w 7 lidze w ubiegłym tygodniu rozpoczął mecz Jacka Kopery z Przemkiem Wezgrajem. Ten pierwszy po dość jednostronnym meczu wygrał 6/1 7/5 i z kompletem punktów czeka na kolejne mecze. Kolejnym meczem rozgrywanym w tej lidze był mecz również Jacka Kopery, który wygrał z debiutującą w tym sezonie Julką Wronką 6/1 6/1. Norbert Zyśko w swoim pierwszym meczu wygrał z Przemkiem Wezgrajem 6/1 6/4.

VII Liga A :

W ubiegłym tygodniu meczem otwierającym tydzień w siódmej lidze A było spotkanie Roberta Kowalczyka, który po dwu-setowym meczu wygrał z Jarosławem Kowalikiem 6/3 6/2. W kolejnym meczu Jarosław Kamiński poradził sobie z Ryszardem Grudniem wygrywając 6/0 6/2. Bardzo dużo emocji dostarczyło spotkanie Jarosława Kamińskiego, który po długim meczu wygrał z Jarosławem Kowalikiem 7/6(3) 2/6 6/4.

VI Liga :

W VI lidze naprzeciwko siebie stanęli Marcin Dobrowolski i Paweł Słonczewski. Ten pierwszy po jednostronnym meczu wygrał 6/2 6/3 i po 4 meczach znajduje się na pierwszym miejscu z kompletem punktów. Niezwykle intensywne było kolejne spotkanie Marcina Dobrowolskiego z beniaminkiem Piotrem Skubisem. Musiał on uznać wyższość rywala i przegrał 4/6 4/6.

V Liga :

Skiba Daniel pokonując w ubiegłym tygodniu Pawła Hanczarka 6/3 6/3 z kompletem zwycięstw po 4 meczach plasuje się na pierwszej pozycji. Po bardzo wyrównanym pierwszym secie, Jakub Komarzeniec nieznacznie uległ w nim Zygmuntowi Szymczykowi 5/7. W kolejnej partii przegrał 0/6. Kuba jednak nic sobie z tego nie robi i dzielnie walczy o kolejne punkty.

IV Liga :

Tomasz Hanaka i Jarosław Lech rozegrali spotkanie obfitujące w wiele zwrotów akcji. Ostatecznie to Jarek mógł cieszyć się ze zwycięstwa wygrywając 6/4 7/6(2). W trzech setach zakończyło się spotkanie Kuby Radomskiego, który mimo porażki w pierwszym secie, odwrócił losy spotkania wygrywając całe spotkanie 3/6 6/2 10:4.

III Liga :

Ubiegły tydzień to aż 3 spotkania Piotra Rejmera. Dwa z nich okazały się zwycięstwami, kolejno z Irkiem Jeleniewskim 6/4 6/0 i Arturem Tymoszukiem 6/3 6/2. Rozgrywający swój pierwszy mecz w tej edycji Krzysztof Tomasiak pokazał próbkę swoich umiejętności wygrywając 6/0 6/2 z wyżej wspomnianym Piotrem.

Irek Jeleniewski wygrał z Karolem Warszem 6/1 6/4, a po bardziej zaciętym meczu, Artur Tymoszuk wygrał swój pierwszy mecz w tym sezonie pokonując Karola 7/5 6/2.

To była zdecydowanie najaktywniejsza liga w poprzednim tygodniu !

II Liga :

Paweł Drąg zanotował drugie zwycięstwo pokonując spadającego z pierwszej ligi Kamila Szymanka 3/6 6/1 7/5. Mariusz Fronc nie tracąc seta pokonał Michała Jędrejka 6/3 6/2,

a Tomek Wierzchowski dzięki wygranej z Markiem Wiśniewskim 6/2 6/3 znajduje się na pierwszym miejscu.

I Liga :

Niebywałe spotkanie odbyło się w 1 lidze, gdzie Emil Janczak po 3-setowym meczu pokonał w trzech tie-breakach Jana Wilka. Spotkanie trwało ponad 3,5 godziny, obfitowało w mnóstwo zwrotów akcji i zakończyło się wynikiem 7/6(4) 6/7(2) 7/6(4) dla Emila. W tabeli przoduje niepokonany do tej pory Raphael Karwat, który wygrał z Emilem 7/5 7/6 (4) i Arturem Słanią 6/0 6/3.

Zachęcamy wszystkich do rozgrywania kolejnych spotkań, by uniknąć tradycyjnego ścisku w końcówce września.

W umawianiu meczów pomagają pracownicy biura, facebookowa grupa Ligowcy LKT, a numery telefonu do wszystkich zawodników oraz dokładne wyniki dostępne są w zakładce LIGA LATO.

Na zdjęciu poniżej bohaterowie, być może, najlepszego meczu jaki pamięta nasza liga. Jeszcze szczęśliwi, bo nie wiedzą co ich czeka 😉ALA_6682.