Dnia 10 marca 2019 zorganizowaliśmy spotkanie z okazji minionego Dnia Kobiet. Na zaproszenie odpowiedziało kilkanaście pań, które postanowiły miło spędzić niedzielne popołudnie, przychodząc do Lubelskiego Klubu Tenisowego.

W programie nie mogło zabraknąć tego, co nasze panie lubią chyba najbardziej – tenis i wino :)

Spotkanie było podzielone na dwie części: pierwszą – sportową, a drugą – oficjalną w restauracji.

Celem spotkania była integracja Klubowiczek. W tym celu polosowaliśmy pary deblowe, a każda z pań zagrała minimum 7 supertiebreaków. Po rozegraniu gier deblowych odbył się turniej singlowy. Po zaciętych walkach (w super miłej atmosferze!) ostatecznie zwyciężyła Karolina Służalec, gratulujemy! Drugie miejsce przypadło Oli Kruk, a trzecie Ani Jarudze, także gratulujemy!

Niezależnie od zajętych miejsc gratulujemy wszystkim uczestniczkom udziału i sportowej postawy :)

Po emocjach związanych z tenisem, modowe trendy na wiosnę zaprezentowała Monika Wilkołaska (www.UbioręCię.pl).

Następnie, podczas przemiłego spotkania w restauracji złożyliśmy paniom najserdeczniejsze życzenia oraz podsumowaliśmy nasz turniej. Dla każdej z uczestniczek przygotowaliśmy po pamiątkowym dyplomie, symbolicznym tulipanie, zniżkach do partnerów, a dla czołowej trójki również po medalu oraz nagrodach rzeczowych od sponsora:)

Nie zabrakło także loterii z nagrodami, gdzie atrakcyjne nagrody ufundowali nasi sponsorzy na ten wyjątkowy wieczór. Byli to:

  • Monika Wilkołaska – www.UbioręCię.pl – Osobista Stylistka dba o wizerunek, doradza w zakupach, przegląda szafy, pomaga w skompletowaniu garderoby dopasowanej do sylwetki, stylu życia i wykonywanej pracy.
  • Regeneris – specjalizuje się w doradztwie i zabiegach z zakresu dermatologii, dermatologii estetycznej, dietoterapii, kosmetologii oraz fizjoterapii. Więcej o Regeneris oraz o kosmetykach marki Babor przeczytacie tutaj.
  • COCHO Lublin – luksusowa marka odzieżowa, stworzona przez polską projektantkę Olgę Idzik
  • Manufaktura Wina – miejsce, które tworzy przestrzeń do zgłębiania wiedzy winiarskiej i gromadzi pasjonatów smaków.
  • Willa Win – importer znakomitych win z całego świata.
  • Akwarela Cafe – klimatyczna kawiarnia na Starym Mieście, gdzie czas płynie wolniej… :)

Na podstawie miłych rozmów wnioskujemy, że paniom spodobała się zaproponowana przez Klub forma spędzenia Tenisowego Dnia Kobiet. Wierzymy, że takie spotkania zaowocują w nowe znajomości i zintegrują nasze tenisowe środowisko:) Jeszcze raz dziękujemy Paniom za przybycie. Mamy nadzieję, że ten czas spędzony w miłej atmosferze pozwolił Wam się bliżej poznać, w końcu gramy w jednym Klubie:)

Drogie Panie, jeszcze raz wszystkiego najlepszego w dniu Waszego Święta: zdrowia, szczęścia i tenisowej formy;)

Więcej zdjęć z naszego spotkania znajdziecie w dziale Galeria.

Dziękujemy i do zobaczenia na korcie!:)

Poniżej na zdjęciu nasze Uczestniczki:)

Tenisowy Dzień Kobiet 2019 (2)_small