Zawodnicy UKT AT Pol-Sart Lublin najlepsi na OTK Kobiet i Mężczyzn!! Trójka zawodników trenujących na codzień na naszych kortach zajęła wysokie lokaty na rozgrywanym w Świdniku Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym Kobiet i Mężczyzn.

Wśród kobiet bardzo dobrze spisała się Julia Piątek, która zajęła II miejsce. W drodze do finału pokonała trzy zawodniczki, broniąc w półfinale aż trzy piłki meczowe. Do finału Julka rozgrywała świetne zawody, jednak w meczu o I miejsce musiała uznać wyższość Joanny Zawadzkiej (ACT Sport Tarnów).

W turnieju mężczyzn udział wzięło 15 uczestników, w tym Mateusz Piątek oraz Oleksandr Kyrychenko. Obydwaj gracze pokonali w swoich grupach eliminacyjnych po trzech zawodników i tym samym awansowali do grupy finałowej. W meczu decydującym o I miejscu w całym turnieju, nasi zawodnicy stoczyli ze sobą bardzo zacięty, trzysetowym pojedynek. W trzecim secie o krok od zwycięstwa był Alex, prowadząc w spotkaniu już 9-6! Jednak zaciętość i większa cierpliwość Mateusza okazała się skuteczniejsza, co pozwoliło mu obronić trzy piłki meczowe i wygrać spotkanie oraz cały turniej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych turniejach!
Na zdjęciu od lewej: Mateusz Piątek, Julia Piątek, Oleksander Kyrychenko:

at — kopia