Miniony weekend zdecydowanie minął pod znakiem debla! W sobotę odbywał się CTS, a w niedzielę gościliśmy 6 par, które rozegrały 6. turniej w ramach CTN w tym sezonie.

Do walki stanęli:

Grupa A:

  • Piotr Adamiak / Kamil Dawid
  • Aleksandra Baduchowska / Michał Sadowski
  • Paweł Głuszak / Adrian Goruń

Grupa B:

  • Łukasz Chojnacki / Przemysław Kliber
  • Damian Chabrowski / Michał Słoka
  • Jarosław Dobosz / Marcin Kowal

Jak widać, w turnieju gościliśmy trzech nowych uczestników. Nowa para Głuszak / Goruń nie spisała się jednak najlepiej, ulegając liderom tabeli (Piotr i Kamil) oraz Oli i Michałowi. To właśnie te dwie pary awansowały do półfinału.

Na swoich przeciwników przyszło im jednak czekać bardzo długo, bo w grupie “B” obserwowaliśmy najbardziej zacięte mecze w historii fazy grupowej CTN. Świetnie prezentują to wyniki – nie brakowało tiebreaków oraz zaciętych końcówek trzecich setów. Ostatecznie, w grupie najlepsi okazali się Łukasz i Przemek, wyprzedzając Jarka i Marcina oraz Damiana i Michała.

Półfinał Chojnacki / Kliber vs Baduchowska / Sadowski nie przyniósł większych emocji (6/3 6/4) , w przeciwieństwie do meczu Adamiak / Dawid vs Dobosz / Kowal (7/6 6/3). W finale doszło zatem do starcia najwyżej rozstawionych w tabeli generalnej par.  W nim ponownie bezkonkurencyjni okazali się Adamiak / Dawid, zwyciężając 6/4 7/6, gratulacje!

To zwycięstwo umocniło chłopaków na 1. miejscu tabeli, dając im 16-punktową przewagę nad resztą stawki. I choć przewaga ta wydaję się być całkiem spora, to w konktekście podwajanych punktów w turnieju MASTERS, jeszcze wszystko się może wydarzyć! Finałowe zmagania odbędą się w dniach 21-22 kwietnia 2018, a wystąpi w niej 8 najlepszych par sezonu. Deklaracje występu przyjmujemy do 14 kwietnia, wtedy też odbędzie się losowanie grup, nie możemy się doczekać!

Niezmiennie dziękujemy firmie Bury Trade za dostarczenie na turniej kartonu pożywnych bananów.

Poniżej prezentujemy dokładne wyniki, aktualny ranking oraz zdjęcia z turnieju.

Wyniki CTN PRO 6 – 18/03/18.

Klasyfikacja generalna po 6. turnieju CTN PRO debel – informacja o graczach zakwalifikowanych do MASTERS.

Galeria zdjęć CTN PRO 6.

Rozgrywki CTN debel w sezonie 2017/2018.

Na zdjęciu finaliści, od lewej: Łukasz Chojnacki, Przemysław Kliber, Kamil Dawid, Piotr Adamiak.

profilowe