POMÓŻ NAM SPEŁNIĆ TENISOWE MARZENIA

Informacja

Dla Rodziców, Działaczy, Sponsorów i Członków Stowarzyszenia Sportowego

UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin,

dotycząca statusu organizacji pożytku publicznego Akademii Tenisa.

W marcu 2015 r. Stowarzyszenie Sportowe UKT Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin, postanowieniem Sądu Rejonowego w Lublinie, uzyskała status Organizacji Pożytku Publicznego pod nr:

KRS 0000548402

numer konta bankowego:

82 1140 2017 0000 4902 1244 9460

Jeśli wpłata ma być na konkretną osobę (dorosły lub dziecko), to w rubryce „cel szczegółowy” prosimy podać imię i nazwisko tej osoby.

W związku z powyższym, zwracamy się do wszystkich członków Akademii Tenisowej: Rodziców, Sponsorów oraz Sympatyków tenisa, którzy będą dokonywać rozliczenia podatku dochodowego za poprzedni rok o przekazanie 1,5% podatku dochodowego na cele statutowe Stowarzyszenia Sportowego UKT Akademia Tenisa Pol – Sart Lublin.

Jesteśmy przekonani, że Państwa dobra wola przyniesie wymierne korzyści
w postaci wyższego poziomu sportowego dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

Zachęcamy również do rozszerzania liczby ofiarodawców 1,5% podatku dochodowego o osoby z rodziny, sąsiadów, znajomych oraz kibiców i sympatyków tenisa, wierzymy, że pomoże to odkryć młode talenty i wykreować przyszłe twarze polskiego oraz światowego tenisa. Pragniemy poinformować, że w naszej pracy szkoleniowej szczególną uwagę zwracamy na proces wychowywania dzieci i młodzieży, który jest procesem długoterminowym.

Za okazaną pomoc serdecznie

Dziękujemy!

(proporcje to 75% na wskazaną osobę i 25% na cele statutowe Akademii)

1

POL-SART-1 -A3-page-001