Naszą pasją jest tenis ziemny. Zapraszamy wszystkich zwolenników tego pięknego sportu na nasz obiekt, gdzie do dyspozycji znajdą Państwo aż 8 kortów:

  • 4 korty kryte (certyfikowana nawierzchnia sztuczna trawa, mondoturf 66 15) – dzięki zadaszeniu i ogrzewaniu czynne są cały rok
  • 4 korty otwarte (3 korty ze sztuczną trawą oraz jeden ceglany)

Główną działalnością Klubu jest udostępnienie kortów oraz szkolenie z udziałem trenera (zajęcia indywidualne lub grupowe).

Do dyspozycji Klientów jest budynek klubowy, gdzie znajduje się recepcja, szatnie, toalety, prysznice, siłownia, automat z kawą oraz sala klubowa, gdzie można w komfortowych warunkach odpocząć, poczekać na grające dzieci, skorzystać z komputera, a nawet zagrać na konsoli X-Box.

Oferujemy usługę naciągania rakiet oraz poradę w zakresie doboru sprzętu.

Na kortach Lubelskiego Klubu Tenisowego swoje zajęcia prowadzi również wyczynowa Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin.
Organizujemy turnieje tenisowe oraz prowadzimy ligę tenisową (więcej informacji w odpowiednich zakładkach).

Lokalizacja kortów zapewnia dogodny dojazd oraz możliwość zaparkowania samochodu.

Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na korcie!

 

 

27pfr

 

POL-SART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOSCIĄ realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pt. „Budowa mikro-instalacji fotowoltaicznej na potrzeby kortów tenisowych przy al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie”

Celem projektu jest zmniejszenie kosztów zużycia energii w przedsiębiorstwie wnioskodawcy poprzez budowę instalacji z OZE. Efektem realizacji projektu będzie pozytywny wpływ na środowisko naturalne, który zostanie osiągnięty poprzez wykorzystanie instalacji pozyskującej energię z zasobów naturalnych jakim jest słońce oraz redukcja emisji pyłów w tym CO2.

Dofinansowanie projektu z UE: 68 705, 00 PLN

 

Obraz1