Wszystkich chętnych dołączyć do tenisowej ligi LKT informujemy, że zgłoszenia przyjmujemy do 15 stycznia.

W dużym skrócie: Ideą rozgrywek jest rywalizacja z zawodnikami na podobnym i wyższym poziomie i integracja środowiska tenisowego.

Zapisani uczestnicy rozgrywają mecze w ramach swojej ligi (około 8-10 spotkań) na przestrzeni 3 miesięcy. Za wygrane sety/mecze otrzymują punkty, dzięki którym są klasyfikowani w swoich ligach. Mecze rozgrywane są na obiekcie LKT przy Al. Zygmuntowskich 4 w Lublinie.

Edycja zimowa podzielona jest na 2 edycje. Pierwsza z nich (która trwa od paździenika) kończy się w połowie stycznia, a druga (po rozegraniu meczów barażowych o awanse i utrzymania) ruszy 21 stycznia i potrwa do 30 kwietnia.

Jak wyglądają składy poszczególnych lig i ogólnie cały system rozgrywek można zobaczyć w zakładce LIGA.