Sponsor Główny:

PKP_LHS_logo

logotypMI_na_bialym

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków Gminy Lublin

LHS OPEN ZDJĘCIE W TLE NA WWW

W dniach 19-20 marca 2016 na obiekcie Lubelskiego Klubu Tenisowego odbyły się VIII Mistrzostwa Województwa Lubelskiego LHS Open w tenisie ziemnym. Turniej odbył się dzięki inicjatywie UKT ,,Akademia Tenisa Pol-Sart Lublin”.

Dzięki zaangażowaniu Prezesa Zarządu PKP LHS Panu Zbigniewowi Tracichlebowi, turniej otrzymał nazwę LHS Open.

Mistrzostwa cieszyły się świetną frekwencją, w pięciu kategoriach wiekowych udział wzięło blisko 80 zawodników. Przy Alejach Zygmuntowskich 4 w Lublinie gościliśmy również wielu graczy z całej Lubelszczyzny, m.in. z Bełżyc, Bychawy, Dęblina, Łęcznej, Kraśnika, Zamościa, Świdnika, Puław oraz Chełma.

Mecze tenisowe stały na bardzo wysokim poziomie, a na szczególne wyróżnienie zasługuje z pewnością mecz finałowy kategorii Open pomiędzy Łukaszem Pukiem i Łukaszem Chojnackim. Panowie zapewnili zgromadzonym widzom wiele emocji, co raz racząc ich widowiskowymi zagraniami. Dziękujemy za świetne widowisko!

Misją przyświecającą nam w stworzeniu tych mistrzostw była integracja środowiska tenisowego w rejonie poprzez rywalizację w duchu ,,fair play” oraz szerzenie dobrego wizerunku tej dyscypliny. Mamy nadzieję, że dzięki takim inicjatywom grono miłośników tenisa będzie się stale powiększać.

Chcemy bardzo podziękować naszym sponsorom, dzięki którym mogliśmy uatrakcyjnić nasz turniej w postaci smacznego cateringu i ciekawych nagród rzeczowych. Dziękujemy również Urzędowi Miasta Lublin za wsparcie naszej inicjatywy. Wierzymy, że nasze działania w dużym stopniu wpisują się w strategię rozwoju miasta, jaką niewątpliwie jest popularyzacja sportu.

Serdecznie dziękujemy firmom:

A oto najlepsi zawodnicy z poszczególnych kategorii:

 • Mężczyźni OPEN:
 1. Łukasz Puk (Kraśnik)
 2. Łukasz Chojnacki (Łęczna)
 3. Mateusz Marzec (Łęczna) i Damian Chabrowski (Lublin)
 • Mężczyźni 35+:
 1. Marek Czubara (Lublin)
 2. Przemysław Kliber (Lublin)
 3. Marcin Markowski (Lublin) i Paweł Pasieczny (Lublin)
 • Mężczyźni 45+:
 1. Piotr Hordyjewski (Puławy)
 2. Andrzej Jagiełło (Łęczna)
 3. Marcin Markowski (Lublin) i Jacek Pierzchała (Zamość)
 • Mężczyźni do 18 lat:
 1. Szymon Kukier (Puławy)
 2. Marek Kochański (Lublin)
 3. Kacper Wronka (Puchaczów) i Marek Czerwonka (Lublin)
 • Kobiety OPEN:
 1. Klaudia Hordyjewska (Puławy)
 2. Anna Łukasik (Lublin)
 3. Dominika Gujska (Lublin) i Urszula Zwolak (Zamość)

Podczas ceremonii zamknięcia turnieju wręczyliśmy nagrody dla czołowych zawodników poszczególnych kategorii. Puchary i medale dla najlepszych osobiście wręczał Pan Zbigniew Tracichleb. Dla każdego uczestnika przygotowaliśmy pamiątkowe dyplomy uczestnictwa, a dzięki wsparciu sponsorów na ręce zwycięzców powędrowały również atrakcyjne nagrody rzeczowe.

W trakcie sobotniego Players Party przeprowadziliśmy loterię z nagrodami wśród 30 osób. Najwięcej szczęścia sprzyjało Krzysztofowi Śmigielskiemu, który wylosował nagrodę główną – torbę tenisową firmy Pacific. Jednak nikt smutny z losowania nie wyszedł, gdyż każdy los wygrywał.

Serdecznie dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do tak miłego tenisowego weekendu. Mowa tu oczywiście o uczestnikach, sponsorach, kibicach i pracownikach Lubelskiego Klubu Tenisowego i Akademii Tenisa Pol-Sart Lublin. Zachęceni pozytywnymi opiniami o turnieju z dumą zapowiadamy kolejną edycję Mistrzostw, które odbędą się w przyszłym roku. Już dziś serdecznie zapraszamy.

Wyniki Kobiety OPEN

Wyniki Mężczyźni 35+

Wyniki Mężczyźni 45+

Wyniki Mężczyźni do 18 lat

Wyniki Mężczyźni OPEN

Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć : )

lhsopen2