Jak co roku, od dnia 1 października, cała tenisowa Polska wprowadza cenniki zimowe. Wyższe stawki związane są z kilkoma czynnikami. Najważniejsze to:

  • przejście z kortów otwartych na wewnętrzne (mniejsza dostępność),
  • rozpoczęcie sezonu grzewczego,
  • zwiększone zużycie mediów (prąd, gaz).

W tym roku podwyżki kosztów dla przedsiębiorców (jesteśmy prywatną firmą, zupełnie niedotowaną przez miasto) są wyjątkowo dotkliwe.
Pamiętać należy o rosnącej inflacji, płacach pracowników, ZUSach, ratach kredytów/lesingów oraz kosztach utrzymania budynku (przeglądy budowlane, serwisy sprzętu (nagrzewnic gazowych, oświetlenia), ochrona, ubezpieczenie budynku, wywóz śmieci, księgowość, sprzątanie, produkty chemiczne itd.).
Same stawki za gaz i prąd poszły kilkukrotnie do góry…
Dodatkową, bolesną opłatą jest zwiększony o ponad 50% czynsz dzierżawny, który co miesiąc płacimy do miejskiej spółki MOSiR.

Chcąc nieco załagodzić wysokość opłat dla Klientów, proponujemy takie rozwiązania jak karnety, zniżki studenckie i seniorskie, przedziały Happy Hours oraz oferty Last Minute (o których piszemy na naszym Facebooku i Instagramie).

Liczymy na Państwa zrozumienie w tej kwestii i jak zawsze życzymy miłego czasu spędzonego w Klubie, nie tylko na korcie.

LKT

Cennik zimowy korty Zygmuntowskie
Cennik zimowy korty Zemborzycka