Poniżej podajemy grupy, plan gier oraz ważne informacje dotyczące turnieju:

Kategoria Mężczyźni 50+.

Kategoria Kobiety Open.

Plan gier na sobotę.

Uwagi:

• Oficjalne otwarcie turnieju planowane jest na sobotę, g. 14:00. Po nim nastąpi rozpoczęcie gier. Prosimy o punktualność.
  • Rozgrywki grupowe odbędą się na zasadzie „każdy z każdym”.
  • W kategorii Mężczyźni Open do półfinałów wychodzą zawodnicy z pierwszych miejsc w swoich grupach. O układzie par półfinałowych zadecyduje losowanie przeprowadzone podczas fazy grupowej. Po półfinałach rozegrane zostaną mecze o miejsce 3. i 1.
  • W kategorii Kobiety Open, zawodniczki, które zajmą pierwsze miejsce w swojej grupie następnie zagrają o 1. miejsce w turnieju, a zawodniczki z miejsc drugich zagrają mecz o miejsce trzecie.
  • Wszystkie mecze rozgrywane będą do dwóch wygranych setów. W przypadku stanu 1:1 w setach, rozegrany będzie super-tiebreak do 10 punktów.
  • Wyłączeniem dla powyższej zasady będą wszystkie mecze w kategorii Mężczyźni 50+ oraz mecze w czteroosobowej grupie D (Mężczyźni Open), gdzie każdy mecz rozgrywany będzie od stanu 2:2 w gemach, trzeci set super tiebreak.
  • Na sobotę zaplanowane jest rozegranie wszystkich meczów grupowych (kat. Mężczyźni Open oraz Kobiety), a półfinały i mecze o miejsca 1-4 odbędą się w niedzielę. Dokładny plan gier na niedzielę zostanie podany w sobotę. Niedzielne rozgrywki startują od g. 08:00.

Komunikat Turniejowy – II Otwarty Halowy Turniej Prawników w tenisie ziemnym 05-06/12/2015.